Start arrow Struktura Instytutu arrow Zakład Matematyki arrow Pracownicy - ZM
Pracownicy - ZM PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.10.2011.
Kierownik zakładu: prof. dr hab. Marek Lassak

Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

gabinet: 

prof. dr hab. Marek Lassak

prof. zw. UTP

Marek.Lassak@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 46

203 (bud.2.7) 



        Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail:

www: 

tel.: 

gabinet: 

dr hab. Janusz Januszewski

prof. UTP

Janusz.Januszewski@utp.edu.pl

 

52 340 84 19

222 (bud.2.7) 


Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

www: 

tel.:

gabinet:

dr Magdalena Alama-Bućko

adiunkt

Magdalena.Alama-Bucko@utp.edu.pl

 

52 340 86 13

109 (bud. 2.7)


Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

www: 

tel.:

gabinet:

dr Katarzyna Borkowska

adiunkt

kaja@utp.edu.pl

 

52 340 86 13

109 (bud. 2.7)


 Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

gabinet: 

dr Paulina Grzegorek

adiunkt

Paulina.Grzegorek@utp.edu.pl

 

52 340 86 55

110 (bud.2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

gabinet: 

dr Monika Nowicka 

adiunkt

Monika.Nowicka@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 66

202 (bud.2.7) 



Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

www:

tel.:

gabinet:

dr Alina Semrau-Giłka

adiunkt

Alina.Semrau@utp.edu.pl

 

52 340 86 55

110 (bud. 2.7)


  Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

gabinet: 

dr Alfred Witkowski

adiunkt

Alfred.Witkowski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 41

208 (bud.2.7) 


Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

tel.:

gabinet:

dr Urszula Konieczna-Spychała

st. wykładowca

Urszula.Konieczna-Spychala@utp.edu.pl

52 340 86 73

  212 (bud. 2.7)



Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

tel.:

gabinet:

dr Danuta Ozdarska

st. wykładowca

Danuta.Ozdarska@utp.edu.pl

52 340 86 73

  212 (bud. 2.7)


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

gabinet: 

mgr Michał Musielak 

asystent

Michal.Musielak@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

  52 340 86 82

  201 (bud. 2.7)



Imię i nazwisko:

Stanowisko:

e-mail:

www:

tel.:

gabinet:

mgr Łukasz Zielonka

asystent

Lukasz.Zielonka@utp.edu.pl

 

52 340 86 82

201 (bud. 2.7)


Zmieniony ( 09.10.2015. )
 
następny artykuł »