Start arrow Struktura Instytutu arrow Zakład Fizyki 2011 arrow Pracownicy ZF
Pracownicy ZF PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.10.2011.

Kierownik zakładu: prof. dr hab. inż. Antoni Bukaluk

 

Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

prof. dr hab. inż. Adam Gadomski 

prof. zw. UTP

Adam.Gadomski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 97 

421 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

prof. dr hab. inż. Antoni Bukaluk

prof. nadzw.UTP

Antoni.Bukaluk@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 90

418 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr hab. Sylwia Zielińska-Raczyńska

prof. nadzw. UTP

Sylwia.Zielinska-Raczynska@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 88 

403 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Grażyna Czerniak

adiunkt

Grazyna.Czerniak@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 32

407 (bud. 2.7)


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Adam Dittmar-Wituski

adiunkt

Adam.Dittmar-Wituski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 48

417 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr inż. Andrzej Grabowski

adiunkt

Andrzej.Grabowski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 78

411 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr inż. Natalia Kruszewska

adiunkt

Natalia.Kruszewska@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 25

422 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Mieczysław Naparty

st. Wykіadowca

Mieczyslaw.Naparty@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 65

417 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Krzysztof Okulewicz

adiunkt

krzysztof.okulewicz@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 67

419 (bud. 2.7) 


Imiк i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Piotr Schillak

adiunkt

Piotr.Schillak@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 16 

402 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Jacek Siódmiak

adiunkt

Jacek.Siodmiak@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 25 

422 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr inż. Łukasz Skowroński

adiunkt

Lukasz.Skowronski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 51

405 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

dr Marek Trzcinski

adiunkt

Marek.Trzcinski@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 67

419 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. Piotr Bełdowski

asystent

piobel000@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 25

403 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. Paulina Grochowska

asystent

Paulina.Grochowska@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 28

403 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. Marta Katarzyna Kustra

asystent

marta.kustra@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

  52 340 86 67

  420 (bud. 2.7)


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. David Ziemkiewicz

asystent naukowy

david.ziemkiewicz@utp.edu.pl

 

  52 340 86 20

  412 (bud. 2.7)


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. Adam Zarzycki

specjalista ds. technicznych

Adam.Zarzycki@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 33

216 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

inż Marek Otremba

specjalista ds. technicznych          

     Marek.Otremba@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 62, 52 340 86 77

216 (bud. 2.7) 


Imię i nazwisko: 

Stanowisko: 

e-mail: 

www: 

tel.: 

Gabinet: 

mgr inż. Tomasz Hiller

specjalista

tomasz.hiller@utp.edu.pl

http://imif.utp.edu.pl/

52 340 86 33

409 (bud. 2.7)


Zmieniony ( 13.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »